Nana - Recenze

3. prosince 2012 v 8:44 | Blackie~ |  Recenze
Název: Nana
Rok vydání: 2006 -2007
Počet dílů: 47
Žánr: Dospívání, Hudební, Josei, Pocity úzkosti, Podle mangy, Romantika
Online: XXX

V 16 se zamilujete do kohokoli.
V 17 potkáte někoho zajímavého.
Když je vám 18 už jste láskou zklamaní.
O 19 narozeninách si říkáte, že jste konečně našli své druhé já.
A v den, kdy je vám 20 chcete začít úplně od začátku, ale někde uvnitř víte, že na vás někdo čeká.


Ve vlaku, který se na své cestě do Tokya zastaví kvůli sněhové bouři, se setkávají dvě dívky.
Nana Komatsu (Hachi), milé děvče s pozoruhodným talentem zamilovat se na první pohled, a Nana Osaki, zpěvačka z punkové kapely BLACK STONES (Blast), jež má před sebou ještě dlouhou cestu, aby se dostala mezi hvězdy svého oboru. Během konverzace zjišťují, že mají společného více než jen jméno, v japonštině také symbolizující nešťastné číslo sedm. Po několika dnech se dívky setkávají znovu, tentokrát v bytě, jehož dveře krášlí cedulka s číslem 707.
Ve prospěch společných zájmů se v bytě ubytují obě.

Dvě dívky.
Obě se jmenují Nany a obě přijíždějí jednoho zimního podvečera stejným vlakem do Tokya. Jedna si chce splnit sen a stát se světově uznávanou zpěvačkou, druhá přijíždí za svým přítelem. Osud je po několik dnech svede znovu dohromady a ony skončí ve společném podnájmu.
Od té chvíle se jejich život změní a začne ubírat směrem, jakým asi ani jedna z nich nečekala strhávajíc je do víru přátelství, zrady a lásky.

Trailer: Můj názor: Tohle anime je prostě úžasné !!! Písničky jsou dokonalé, příběh je prostě zajímavý, postavy jsou zajímavé. Nejvíce jsem si oblíbila Nanu (Osaki) pro její styl, její hlas a její všechno :) Hachi je na můj vkus chováním ještě malá holka :) O roztomilé a hezké kluky není v anime nouze :3 Nobuuu ♥
K tomuhle anime byl natočen i film, který jsem si oblíbila stejně jako anime :) Co se výberem herců týče, dokonale vystihli všechny postavy z anime i vzhledově :3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama