Baka to Test to Shoukanjuu - Recenze

8. listopadu 2012 v 19:37 | Ai Eater |  Recenze
Název: Baka to Test to Shoukanjuu
Rok vydání: 2010
Počet dílů: 13
Online: Shirai

I blbci nemusí být nejhorší..!


Děj se odehrává na škole Fumizuka,kde mají speciální rozdělení tříd,hodnocení žáků i vyučování.Všechno budˇ stojí nebo padá-podle toho,jak dobří jste v testech.
Na začátku roku se píší rozdělovací testy,při níž vás rozdělí do tříd A-F,podle toho,jak dopadne celkové hodnocení testu.V Áčkumáte pohodlné sedačky,stoly s počítačem a samoobslužný bar-tak skončili ti s nejlepším hodnocením.Naopak v Efku se vše rozpadá,sedíte na polaštářcích plných prachu a místo stolků používáte krabice-je to třída největších idiotů a podivínů,jací na škole jsou.Tam je taky náš hlavní hrdina-Akihisa Yoshii spolu s jeho kamarády.Najdeme tam ale i dívku,která nedokončila testy,kvůli vysoké horečce nebo dívku s nadáním pro matematiku,která ale nepřečte většinu kanji znaků.
Ale i toto prostředí se dá změnit-díky tzv. "ZBV"-zkouškovým vyvolávacím bitvám-další specialita této školy.Každý student má svého zástupce,díky němuž má možnost v ZBV bojovat.Každý zástupce má také body-ty se získávají pomocí testů,kde je jeden bod v testu za bod pro zástupce.Nikdy nesmíte mít 0 bodů,pokud se tak stane,jdete okamžitě psát test.
Jsou to vlastně bitvy mezi jednotlivými třídami-pokud vyhraje nižší třída,vymění si třídu s třídou vyšší.Důležité jsou schopnosti,ale i taktika.
Akihisova třída se chce utkat se třídou A a tak si s ní vyměnit vybavení.Povede se to ale i takovým idiotům,kteří mají na sobě nálepku "baka"?
Ukázka:
Můj názor:Epické anime!Strašně se mi líbí!Ano,je to sice "trochu víc" trhlý anime,Akihisa je strašnej debil(v dobrým slova smyslu xD),ale tohle anime si mě získalo.Strašně mě mrzí,že nemůžu sehnat 2.sérii.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matfeeshy | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 0:06 | Reagovat

Cialis Rossore Buy Generic Propecia 20 Mg New Primatene Mist Release Date  <a href=http://cialiorder.com>buy cialis online</a> Propecia Hair

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama