Seikon no Qwaser - Recenze

8. října 2012 v 11:49 | Blackie~ |  Recenze
Název: Seikon no Qwaser
Rok vydání: 2010
Počet dílů: 24
Žánr: Akční, ecchi, nahota, shounen, supersíla
Online: XXX
Download: ULOŽTO (Namíchaní 1 a 2 řada)

"Železo je tady !"Děj se odehrává kolem St. Mikhailovi Akademie, ve které byl ředitel Yamanobe Yudai, který zmizel a zanech po sobě svoje dcery Tomo Yamanobe a adoptovanou Mafuyu Oribe.
Jednoho dne obě narazí na šedovlasého kluka Alexandera Nikolaeviche Hella. Téhož večera záhadný kluk zmizí z jejich domu a Mafuyu se ho vydá hledat, ale v kostele ji napadne neznámá osoba.
Před smrtí ji zachrání onen neznámý kluk s Terezou Beria, která ji vysvětlí, že Alexander zkráceně Sasha je Qwaser, který ovládá prvek Železa.

Od této chvíle se měni St. Mikhailovova Akademie na bojiště mezi Qwasery Athose a Adepty. Athos je organizace chránící před světem tajemnou ikonu Tsarytsin Theotokos, kterou chtějí Adepti získat a změnit celý svět podle svého. Každý Qwaser ovládá různý prvek a zvětšuje svojí sílu pomoci zázračné tekutiny Soma, která je obsažená v ženských prsách. Nejobávanějším a nejkrutějším Qwaserem je Zlatý Qwaser. Je také nejvíce hledaným a jeho smrt si přeje každý.
Sasha spolu s Mafuyu na své cestě potká spousty nepřátel, ale i přátel.
Později se v anime dozvídáme, jak to mezi Mafuyu a Sashou je. Mafuyu si Sashu velmi oblíbí a jejím cílem bude nahradit Terezu a stát se tak jeho Marií, pokud si to on sám bude přát.
SOMA je druh mléka a energie, které Qwaser vysává z ženských prs. Každý Qwaser má svou Marii, která mu dodává SOMA, kdykoli si řekne. Tím pádem se žena musí vždy odhalit nehledě na to kde jsou a kolik je v okolí lidí.

Trailer:

Můj názor:
Tohle anime jsem si zamilovala už po prvním díle, i když mě zpočátku odrazovalo to, že to je ecchi :D
Ale nakonec to takový problém nebyl. Okamžitě jsem se zamilovala do Sashi. Líbilo se mi jak je chladný k ostatním a prostě i jeho vzhled a schopnost mě zaujali. V anime se o něm dozvíme více. O tom jaké měl dětství, co se mu stalo, že je takový jaký je. Jaký má vztah k Mafuyu.
Prostě tohle je moje další láska !!! ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama